קייטרינג לחברות

אנו חיים בתקופת זמן שצריך לחזר המון אחרי לקוחות ולהיות נחמדים כלפיי העובדים הנותנים מתפוקתם לטובת מקום העבודה ולכן חברות רבות מקיימות מפעם לפעם אירועי השקה, כנסים עסקיים וימי גיבוש לעובדים בשביל לכבוש את לבב ההמונים וכמובן להשיג לקוחות חדשים ולסגור עסקאות גדולות. בשביל אירוע מוצלח צריך לשכור שירותי קייטרינג מוצלחים, קייטרינג ג'וזף הוא המענה הנכון לאירוע מושלם.

תכנון קפדני

בקייטרינג ג'וזף מתייחסים לכל הפרטים, מגדול ועד קטן, בעת הזמנת שירותי הסעדה לאירועים שונים. סוג האירוע, מיקומו ושעת האירוע הם מרכיב חשוב מאד בבחירה כיצד יראה כל קונספט המראה וההצבה של הדוכנים. הקסם מתחיל כאשר הצוות המיומן והמקצועי יושב עם נציגי החברה לתשאול על אופי האירוע ובשיתוף פעולה והכוונה נכונה נבנה הערב שלב אחר שלב החל מסידור הדוכנים, שולחנות, מפות, סוגי האוכל וסדר הגשתם, קינוחים, כלי ההגשה וכו'.

העיניים אוכלות

כבר מזמן זה לא סוד שאנשים המגיעים לאירועי השקה, כנסים וכו' מחכים מאד לאוכל טעים ושיהיה בשפע. כמו בתצוגת אופנה מושקעת ומתוזמנת צריך שהמנות ייצאו הכי מושכות, יפות, מריחות וטעימות, את זה יודעים בקייטרינג ג'וזף לעשות מזה עשור של שנים. לקייטרינג ג'וזף תפריט עשיר ומשובח אשר מתאים את עצמו לכל סוג של אירוע ולטעמו של כל מוזמן. קיימות מנות בשריות לצד מנות טבעוניות וצמחוניות, הקינוחים משתנים אף הם בהתאם להלך האווירה של האירוע. כל מנה שיוצאת לשולחנות ולדוכנים עוברת בדיקה קפדנית של השף.

סוגי דוכנים

סוגי הדוכנים המוצעים לאירוע הם רבים ומגוונים. להלן סקירה קצרה של הפופולאריים ביותר בקרב החברות שמזמינות:

  • דוכן אסאדו – קייטרינג ג'וזף מגיע עם גריל אסאדו מקצועי, צוות שעבר התמקצעות בהכנת אסאדו על פני המסורת הארגנטינאית. הבשרים טריים ונבחרים באותו יום בקפידה רבה, מה שמבטיח חגיגה קולינארית עשירה וטעימה לכל חיך.
  • דוכן לקהל הצמחוני – דוכן זה יהיה על טהרת המזון מן הצומח כגון: מגוון פשטידות ירק, לחמים אפויים בשלל טעמים, ירקות מכל הסוגים, פסטות ורטבים פיקנטיים ומגוונים. דוכן זה מבטיח צבעוניות והרבה בריאות.
  • דוכן מוקפצים – לכל אוהבי המזון האסיאתי מחכות מנות מוקפצות בריחות וטעמים מהמזרח הרחוק שהטעם בפה עוד נשאר שעות רבות אחרי האירוע.
  • שירותי בר משקאות – אין אירוע ללא בר משקאות טבעיים, חמים,מוקפצים ואלכוהוליים. קבלת ההחלטה לגביי סוגי המשקאות והכמות נקבעת מראש בהתאם לגודל ולסוג האירוע.

הבחירה הנכונה לאירוע מוצלח

ההחלטה לבחור דווקא בקייטרינג ג'וזף מבטיחה אירוע בלתי נשכח, עם מראות, ריחות וטעמים משכרי חושים אשר עוד רבות ידובר עליהם אחרי האירוע. חברות אשר כבר בחרו להשתמש בשירותי הקייטרינג של ג'וזף יותר מפעם אחת יודעים לספר לכל דורש שקייטרינג ג'וזף לא מאכזב והעלות לעומת חברות אחרות משביעה את הנפש והדעת.