• הזמן אותנו לאירועים
קייטרינג לאירועי קוקטייל ads-il.com1

משיקים מוצר חדש? חוגגים יובל לחברה? רוצים לפנק את העובדים בתום שנת עבודה קשה אך פורייה? אירועי קוקטייל הם הז'אנר המוביל היום בקייטרינג לאירועים עסקיים.
קייטרינג לאירועי קוקטייל תמיד מוגש בסטייל, בהקפדה ובטוב טעם. הוא מתאים לשיחות בעמידה, או לישיבה תוך כדי שיחה, לא מכביד ומאפשר להמשיך אחר כך בקלילות ובתחושה טובה למצגת או להמשך התוכנית.
מהו אירוע קוקטייל?
אירוע קוקטייל הוא אירוע המבוסס על שתייה (קוקטיילים, יינות, שתיה קלה וכדומה) עם "מאכלי אצבע" finger food , שהוא אוכל המוגש במנות קטנות ומוקפדות אותו ניתן להחזיק ביד בלי להתכלך, או לאכול בצלחות קטנות ולא מכבידות.
האוכל באירוע יכול להיות מוצג על שולחנות, דוכנים או בופה, או בהגשת מלצרים אשר מסתובבים בין האורחים.
מדוע קייטרינג לאירועי קוקטייל מתאים לאירועים עסקיים?
אירועים עסקיים מפגישים קולגות מקצועיים או את בעלי העסק עם לקוחותיהם, עם בעלי עסקים אחרים עמם העסק מעוניין לעשות עסקים, או כחלק מהשתלמות לעובדים ולאנשי מקצוע.
במסגרת זו, בדרך כלל האוכל נלווה לתוכן העסקי או המקצועי של האירוע. האוכל יגיע בדרך כלל לפני החלק של התוכן, או בזמן ההפסקה.
באירועים אלה הזמן לאכילת האוכל מוגבל.
כמו כן, לעתים גם המקום מוגבל ואין מקום מספיק לשולחנות רחבים.
לכן קייטרינג לאירועי קוקטייל צריך להיות כזה המגיש אוכל במנות קטנות ומוקפדות. אוכל שאינו מכביד, ויאפשר לאורחים להתפנות עם סיום הארוחה לעיסוק המרכזי: האזנה להרצאה, נאומים, דיון, מצגת וכדומה.
מכיוון שלעתים המקום הפיזי מוגבל, וגם בגלל אופי האירוע (באירועים עסקיים אנשים מבקשים לשוחח זה עם זה, הם מסתובבים בין הנוכחים, ואינם מעוניינים לשבת במקום אחד), נערכים אירועי קוקטייל לרוב בעמידה, או בחלל שבו מפוזרים מעט מקומות ישיבה.

המזון המוגש באירועי קוקטייל צריך להיות כזה, שניתן לאוכלו בעמידה, ותוך כדי שיחה. כלומר: מנות קטנות שניתן לסיימן בביס או שניים, אותן אוכלים ביד או על צלחות קטנות מהן ניתן להיפטר מהר.

קייטרינג לאירועי קוקטייל – הרושם חשוב לא פחות מהטעם
אנו בקייטרינג ג'וזף יודעים, כי באירוע עסקי, הרושם החיצוני והאווירה שיוצר הקייטרינג חשובה לא פחות מהטעמים.
באירוע עסקי אחת המטרות היא להרשים כדי לעודד את העסקים. ולכן, הקייטרינג צריך להיות מעוצב בטוב טעם ובהקפדה יתרה.
קייטרינג ג'וזף מקפיד על עיצוב האירוע, ומתאים את העיצוב לסוג האירוע.
למשל: קייטרינג לאירועי קוקטייל של חברות קוסמטיקה או אופנה יכול להיות מעוטר בצבעי ורוד ואדום נשיים.
הצבעים יעטרו את זרי הפרחים, המפיות, כלי האוכל ועוד. קייטרינג להשקת מכונית מנהלים חדשה, ישדר יוקרה, יהיה מלווה באלכוהול, בצבעי הסמל של מותג הרכב. העיצוב, בקייטרינג לאירועי קוקטייל כרוך בתכנון ומחשבה, ומיועד לשדר מסר ואווירה.
קייטרינג לאירועי קוקטייל – אילו מאכלים הוא כולל?
אירועי קוקטייל מאתגרים את כישרונו של השף.
המאכלים צריכים להיות מפתיעים ומגרים, מיוחדים אך גם במנות קטנות.  
מאכלים רבים מתאימים לאירועי קוקטייל, הנה כמה מהם:
פיתות קטנות עם פלאפל, קבבונים עסיסיים וריחניים על קיסם, מאפי פילו טריים ופריכים ממולאים גבינות, ירקות, בשר, ועוד, בורקסים, דגים קרים על קיסמים או על פרוסות בגט טריות וריחניות, מיני סושי צבעוניים בצורות, גוונים וטעמים. רוצים עוד? בבקשה: מיני קישים אישיים קטנים פריכים וריחניים בשלל טעמים, כריכוני קרוסטיני במגוון טעמים, שיפודי אנטריקוט, סביצ'ה בכוסות אידיות, ועוד.
כל אלה מוגשים כמובן בליווי קוקטיילים, אלכוהול ובר משקאות עשיר.
ומה עם הקינוחים אתם שואלים? אנו בקייטרינג ג'וזף יודעים שהארוחה אף פעם לא שלמה ללא מבחר קינוחים מתוקים המטריפים את החושים.

לכן תפריט קייטרינג לאירועי קוקטייל שלנו יכלול תמיד מבחר קינוחים: קינוחים בכוסות, עוגות ועוגיות, גלידות ופירות שיהיה מתוק בפה ושמח בלב לפני שמתחילים לעשות עסקים.

קייטרינג לאירועי קוקטייל של קייטרינג ג'וזף – אירוע עסקי לאניני טעם.