קייטרינג צמחוני

כמעט בכל אירוע היום אפשר למצוא קייטרינג האחראי על האוכל והשתייה עבור האורחים במהלך האירוע. ברוב האירועים, המנה העיקרית תהיה מנה בשרית. אולם קיים גם קייטרינג צמחוני, בו המנה העיקרית כמו כל שאר המנות תהיה צמחונית. מה הוא למעשה קייטרינג צמחוני? למי מיועד? האם הוא משביע? סלטים

תפריט צמחוני – מענה לצמחונים

קייטרינג המגיש תפריט צמחוני הוקם ונוצר כמענה לקהל יעד גדל והולך של אנשים צמחונים שאינם אוכלים בשר. הבסיס בקייטרינג צמחוני בדרך כלל הוא ירקות על שלל גוניהם, לחמים תוצרת בית, חמים וטריים. ומנות כמו פסטות ותבשילים שונים. הקהל הצמחוני גדל והולך בעולם והביקוש למנות ללא בשר הולך וגדל, ואיתו גם המגוון של תפריטים צמחוניים לאירועים הולך וגדל.

מנות ראשונות

בדרך כלל המנה הראשונה שמגיש קייטרינג צמחוני תהיה על בסיס של לחמים שונים ומיוחדים לצד מגוון רחב של ממרחים, מחמאה פשוטה עד לריבה המיוחדת ביותר. לצד זה יהיו סוגים שונים של ירקות חתוכים וסלטים בשלל צבעים וריחות. מיצים טבעיים הנסחטים במקום יוגשו על יד בדרך כלל.

מנות עיקריות

המנות העיקריות יהיו בדרך כלל שילוב של פסטות מיוחדות עם רטבים שונים, אורז מסוגים שונים, מתובל תיבול פיקנטי, תבשילים חמים, מעלי אדים וניחוחות, פשטידות גבינה ופשטידות ירקות, ירקות מאודים בתנור ושלל נוסף וגדול של מאכלים משובחים.

האוכל הצמחוני מאוד טעים ומאוד משביע, והתחושה שמקבלים מאכילת ירקות ומאכילת מאכלים טבעיים כבדים או קלים היא מדהימה. סלטים