קייטרינג בטבע שונה במהותו מקייטרינג המתקיים בגן או אולם אירועים. הלוגיסטיקה וההפקה של קייטרינג בטבע היא קשה ומורכבת יותר ולכן דורשת יותר מאמץ של הצוות ולעיתים גם מחיר גבוה יותר. אירוע בטבע הוא חלומם של אנשים רבים, הנוף והאוויר הצח מוסיפים לאירוע ומעניקים אווירה מיוחדת, אך יש לקחת בחשבון את ההפקה הכרוכה בסוג אירוע כזה.

מה דרוש לקייטרינג בטבע?

הדבר הראשון שיש לזכור הוא שבאירוע בטבע אין מערכת חשמל ולכן יש להביא את כל הציוד הזה מראש, כמו גנרטור, מקררים, מקפיאים ועוד. בנוסף לכך, בגן או אולם אירועים, המטבח קיים כבר ובאירוע בטבע, צריך להקים את המטבח שם, על מנת שחלק מהאוכל יהיה טרי טרי, או להכין חלק מן הדברים מראש ולדאוג לקירור או חימום מתאים. כמו כן, הקמה של שולחנות, כיסאות, בר וכל מה שדרוש באירוע. אם נשווה בין אירוע באולם או גם אירועים לאירוע בטבע, הרי שההקמה של אירוע בטבע מסובכת יותר ודורשת הכנה מראש מוקדמת יותר.

ישנן חברות קייטרינג המתמחות בהקמת קייטרינג בטבע ולכן מומלץ להזמין חברה כזו כאשר בוחרים לקיים אירוע בחוץ. ישנם סוגי קייטרינג רבים אשר ניתן לקיים בחוץ, הכל במחיר הנדרש ובכלים הדרושים לכך. לאירוע בטבע יש את יתרונותיו וחסרונותיו, אך לא ניתן להתווכח כי האווירה והנוף שבטבע שווים את המאמץ ומעניקים לחוגגים ולאורחים חוויה בלתי נשכחת.

לקיים אירוע בטבע יותר מורכב מלקיים אירוע בגן או אולם אירועים ולכן יש להיערך בהתאם. אחד מהדברים שיש לחשוב עליהם הוא קייטרינג בטבע, איזה קייטרינג לבחור וכיצד לבחור את הקייטרינג הטוב ביותר עבור האירוע שלכם? בחירת הקייטרינג נעשית בכמה שלבים. ישנן חברות קייטרינג אשר מתמחות בתחום קייטרינג בטבע ולכן הן המומלצות ביותר.

בחירת הקייטרינג

השלב הראשון בבחירת הקייטרינג הוא חיפוש קייטרינג אשר מתמחה או מנוסה בהקמת קייטרינג בחוץ, ללא ניסיון ומקצועיות בתחום, דברים עלולים להשתבש כיוון שהקמה של קייטרינג בחוץ היא מורכבת יותר מבחינת הציוד, הכלים וההתארגנות. לאחר מציאת מספר חברות, מומלץ לקבל הצעת מחיר מכל אחת, לראות מה היא מציעה מבחינת המזון ולבחור סוג קייטרינג המתאים עבור האירוע, כמו אסאדו, חלבי, בשרי, גורמה ועוד. לאחר צמצום האפשרויות, ניתן לבחור בחברה אשר מציעה את מגוון האוכל שאתם רוצים, במחיר סביר, אשר מנוסה בהקמת אירועים בטבע. כמו כן, מומלץ לראות את החברה באירועים אחרים בחוץ, כמו בתמונות או בסרטונים וכך לקבל תמונה ממשית יותר של הקייטרינג.

קייטרינג בטבע הוא מורכב וקשה יותר ולכן מקצועיות וניסיון הם החשובים ביותר. בנוסף, צריך שיהיה חיבור בין החברה ללקוח, לתאם ציפיות לגבי האירוע, ההגשה והשירות. אירוע שמתקיים בטבע הוא אירוע מיוחד בדרך כלל וחשוב שחברת הקייטרינג תשתלב באווירה זו ותוסיף לה.