קייטרינג אסאדו

קיים מבחר רחב של סוגי קייטרינג לאירועים, כל קייטרינג מציע את סוג האוכל שלו, השירות, המראה ועוד. אחד מסוגי הקייטרינג הפופולאריים ביותר הוא קייטרינג אסאדו לאירועים. לחובבי הבשר, זהו הקייטרינג המושלם, הוא מציע מגוון רחב של סוגי בשר איכותיים, בסוגי בישול וצלייה שונים, אשר פרושים לעיני האורח כשהוא יכול לבחור את סוגי הבשר האהובים עליו.

מה זה אסאדו?

האסאדו הגיע מדרום אמריקה, עיקרו הוא נתחי בשר איכותי, מכל הסוגים, אשר צלויים על האש, עם תיבול וניחוחות דרום אמריקאים. ישנם מתקני גריל מיוחדים בהם משתמשים בקייטרינג אסאדו, הצלייה הינה איטית ואיכותית ותוצאתה הוא בשר רך ואיכותי לטועמים. הבשרים באסאדו נצלים או על גריל או בתנורי עישון מיוחדים, אשר צולים את הבשר במשך שעות בצלייה איטית. אם תוסיפו לכך תיבול ותוספות בצד, תקבלו חווית בשר שאין כמותה.

קייטרינג אסאדו – מבחר ומחירים

בגלל הפופולאריות של האסאדו, ניתן למצוא מבחר של חברות קייטרינג, בכל רחבי הארץ, אשר מציעות שירות מסוג זה. המחיר משתנה בהתאם לחברה, לסוגי הבשר, לכמות המוזמנים ועוד. רוב חברות הקייטרינג, מעניקות הצעת מחיר סופית רק לאחר שהן יודעות את כל הפרטים, כמו מיקום האירוע, גודלו וכדומה. ניתן לבחון את החברות השונות ולהיענות להצעת המחיר המתאימה עבורכם.

סוגי בשרים

ישנו מגוון רחב של סוגי בשר אשר מוצעים עבור קייטרינג אסאדו. ישנו הבשר הפשוט יותר, כמו נקניקיות, קבבים, קציצות בקר וצ'וריסוס. הבשר המשובח והמורכב יותר הוא פרגיות, סטייקים, אנטריקוט, בשר טלה, צלעות עגל, חזה אווז ועוד. הדגש באסאדו הוא על הבשר, לכן לרוב הבשר איכותי ביותר, מכיל את המרכיבים והתיבול הטובים ביותר וכך גם הגשתו וטעמו. כמובן, שמלבד הבשר ישנן התוספות והקינוחים שמציע הקייטרינג.

קייטרינג אסאדו לאירועים הינו דבר נפוץ מאוד בקרב הישראלים חובבי הבשר, הוא מעניק חוייה ושילוב של טעמים דרום אמריקאים כמו מרינדות שונות, צ'ימיצ'ורי וכדומה, אשר שונים מהגריל הישראלי המוכר. למי שחובב בשר טוב ואיכותי, קייטרינג אסאדו מומלץ ביותר, מבחינת סוגי הבשר, טעמם והחוייה הדרום האמריקאית שמשתלבת באירוע.