• הזמן אותנו לאירועים
דוכני מזון לאירועים ads-il.com1

עורכים השקה של מוצר? אירוע שמטרתו מינגלינג והכרות או יצירת נטוורקינג? אצלנו בקייטרינג ג'וזף יודעים שאירוע עסקי יש לו מטרה ברורה ושהאוכל הוא חלק נלווה שצריך להוסיף אך לא להפריע.
דוכני מזון לאירועים הם הפתרון המושלם לאירוע עסקי שרוצה לפנק את אורחיו בכיבוד איכותי, ועם זאת לאפשר להם לשוחח זה עם זה, להתרשם מהמוצר או הסניף החדש שמוצג בפניהם, ו"לעשות את העבודה" שלשמה הגיעו.
מהם דוכני מזון לאירועים עסקיים?
דוכני מזון, כשמם כן הם, דוכנים מעוצבים המפוזרים בחלל מקום האירוע.
כל דוכן מתמחה בדרך כלל בסוג מסוים של מזון: דוכן נקניקיות, דוכן המבורגרים, דוכן סושי, דוכן פיצות, דוכן גלידות, דוכן מתוקים, וכן הלאה וכן הלאה.
דוכני מזון לאירועים מעוצבים בצורה אסתטית ומושכת, מוצבים בדרך כלל בצד, מאפשרים למי שרעב, רוצה לחטוף משהו, או לעשות הפסקה קלה במינגלינג וביצירת הקשרים העסקיים, לגשת אל הדוכנים, ליהנות ממשהו טעים ולהמשיך הלאה.
לאילו אירועים מתאימים דוכני מזון לאירועים?
דוכני מזון לאירועים מתאימים לאירועים בהם האוכל איננו העיקר, אלא הפעילות או התוכן לשמם התכנסו כולם.
תפקידם של הדוכנים ללוות את האירוע, לשמש ככיבוד קל ומפנק, אך להשאיר את מרכז הבמה לענייני העבודה עצמם. 
כמו כן דוכני מזון יכולים להתאים גם לאירועים ארוכים של כמה שעות, לאחת ההפסקות שאיננה הארוחה העיקרית, או אפילו לקבלת הפנים לאורחים.
דוכני מזון יכולים גם להתאים לאירועים שעורך הארגון לעובדים ובני משפחותיהם, כגון ימי כיף משפחתיים.
זאת מכיוון שדוכני מזון מתאימים מאד לילדים ולמאכלים שילדים אוהבים: פיצות, גלידות, נקניקיות, המבורגר, שערות סבתא, פופקורן ועוד ועוד, ממש כמו בלונה פארק של פעם.
אילו סוגים של דוכני מזון ניתן להציע לאורחים?
אצלנו בקייטרינג ג'וזף, כאשר מדובר בדוכני מזון לאירועים, אין גבול ליצירתיות! עם זאת, כאשר מדובר בדוכני מזון, מומלץ לבחור בסוגי מזון אותם ניתן לאכול במנות קטנות, בעמידה, או לנגוס תוך כדי שיחה עסקית.
הנה דגימה קטנה ממבחר דוכני המזון שניתן להציע:
דוכן פוקאצ'ות: אין כמו לחם טרי וריחני שעכשיו יצא מהטאבון, עם קצת שמן זית ועשבי תיבול כדי לפתוח לבבות וגם את התאבון.
דוכן פוקאצ'ות כולל את אפיית הפוקאצ'ות במקום לנגד עיני האורחים. כל פוקאצ'ה נפרסת לכמה חתיכות כדי שהסועדים יוכלו לטעום מסוגים וטעמים שונים של פוקאצ'ות.
דוכן המבורגרים: אין כמו ריח משכר של בשר על האש לשמח את לבבם של האורחים והסועדים.
דוכן המבורגרים מאפשר להגיש בשר משובח, במנות הגשה קטנות, על לחמניה טריה עם כל התוספות. זו מנה מוצלחת שקולעת לטעמם של כולם.
דוכן טורטיות: ולמה שלא תעניקו לאורחי האירוע העסקי חוויה עולמית? כמו למשל אוכל מקסיקני? טורטיות טעימות, מלאות בכל טוב, עם סלסה חריפה (או כמעט חריפה), בדוכן מעוצב באווירה מקסיקנית עם שפם וסומבררו.
דוכן פלאפל: אין כמו כדורי פלאפל פריכים וריחניים שזה עתה יצאו מהסיר, מלווים בצ'יפס עסיסי וטרי, או בסלט קצוץ דק ומתובל היטב, בתוך פיתה טרייה לשמח את ליבם של כולם.
ומה עם קצת פינוקים?
לפעמים באירוע עסקי לא רוצים אוכל כבד מדי, אלא רק כיבוד קל שיעלה חיוך על השפתיים ויעשה טוב על הלב. גם על דוכני מזון לאירועים כאלה חשבנו בקייטרינג ג'וזף. מבחר דוכנים עליזים ושמחים ולא מחייבים יפנקו את האורחים במבחר כיבודים: דוכן נקניקיות, דוכן טוסטים, דוכן תירס מתוק, דוכן שיערות סבתא, דוכן פופקורן, דוכן גלידות וארטיקים, דוכן פנקייקים ועוד ועוד פינוקים.

דוכני מזון לאירועים בקייטרינג ג'וזף חגיגה של טעמים וצבעים שהופכת כל אירוע לחוויה נפלאה.